لیپوساکشن

لیپوساکشن

لیپوساکشن با استفاده از مکش چربی ها را از بدن خارج می سازد . در هنگام لیپوساکشن بدن لوله های نازک و کوچک با سر پهن(کانولا) از طریق برش های کوچک وارد بدن می شود و پزشک لوله را زیر پوست حرکت می دهد تا به منطقه ای برسد که چربی در آن جا جمع شده است سپس از طریق این لوله چربی از بدن خارج می شود.

باید انتظارات شما از لیپوساکشن واقعی باشد نه رویایی … باید بدانبد که لیپوساکشن ظاهر شما را بهبود بخشیده و اعتماد به نفس شما را افزایش میدهد ، اما ضرورتا بدان معنا نیست که کاملا با ایده آل شما مطابقت نماید .
بهترین کاندید برای لیپوساکشن افراد با وزن تقریبا نرمال با پوستی سالم و انعطاف پذیر هستند که دچار مناطقی از چربی اضافی باشند. سن فاکتور مهمی نیست اما اصولا هر چه سن بالاتر باشد،انعطاف پذیری پوست کمتر میشود.

بعد از طراحی لیپوساکشن انقلاب بزرگی در عمل زیبایی اتفاق افتاد، نتایج خیره کننده با کمترین تهاجم و آسیب به بافت های بدن. انقلاب بزرگی بود که در سال ۱۹۹۰۰ به این طرف به تکنیک و بلوغ خود رسید. ما هر قسمتی از بدن که چربی داشته باشد، از بالاترین قسمت صورت تا پایین ترین قسمت ساق پا را می توانیم لیپوساکشن کنیم .

calf-512