لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم چیست؟

لیپوماتیک شکم را می توان روشی انقلابی در حوزه ی پزشکی عنوان کرد. لیپوماتیک شکم شیوه ای است بدون درد و بی خطر جهت از بین بردن چربی های اضافی بدن است. با ورود لیپوماتیک شاهد حذف کلی لیپوساکشن از پروسه ی جراحی های لاغری بودیم.

لیپوماتیک دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا است. در این روش که نیازی به جراحی در آن نیست و تنها با بی حسی موضعی صورت می گیرد می توان میزان زیادی از بافت ها و سلول های چربی اضافی بدن را بدون اینکه به بافت های دیگر آسیب برسد از بدن حذف کرد.

لیپوماتیک شکم امروزه به عنوان یک عمل زیبایی شناخته شده و محبوبیت خاصی بین مخاطبین خود پیدا کرده است. در این روش پیکر تراشی از دستگاه هوای فشرده استفاده می شود. کانول متصل به دستگاه با چرخش ۳۶۰ درجه ی خود بافت های چربی را از بین می برد. در اصل می توان گفت که لیپوماتیک شکم حالتی تکامل یافته و پیشرفته از لیپوساکشن است که در آن کانول ها به وسیله ی حرکات سه گانه خود عمل جداسازی چربی را انجام می دهند. این عملیات سه گانه شامل ارتعاشی نوسانی و چرخشی از هوای فشرده است که توسط موتور دستگاه ایجاد می شود. در نتیجه ی این ارتعاشات که بیش از ۶۰۰ ارتعاش در دقیقه برآورد می شود بافت های چربی تحریک شده و جداسازی می شوند. این در حالی است که در لیپوماتیک شکم بافت های دیگر مانند عضلات، رگ های عصبی و خونی هیچگونه آسیبی نمی بینند. از مزایای دیگر این عمل کوتاه بودن طول درمان آن است و فرد می تواند در کوتاه ترین زمان نتیجه عمل خود را ببیند.

لیپوماتیک,پیکره تراشی

میزان خطر لیپوماتیک شکم تا چه حد است؟

از آنجایی که سازمان غذایی دارویی آمریکا لیپوماتیک شکم را مورد تایید قرار داده است، این روش از مطمئن ترین راهکارهای رفع چاقی موضعی محسوب می شود. این در حالی است که لیپوماتیک شکم به عنوان موثرترین روش برای حذف دقیق چربی های اضافی در مقادیر بسیار بالا نیز شناخته می شود و برای تمامی نقاط بدن کاربرد دارد. در لیپوماتیک سلول های چربی به وسیله ارتعاشات کانول شکسته شده و از بدن خارج می شوند. لیپوماتیک در مقایسه با لیپوساکشن در جایگاه اول قرار دارد و می توان به جرات گفت که لیپوماتیک روشی است کاملا بدون ریسک و بدون عوارض جانبی.

 

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

مزایای لیپوماتیک شکم

  1. بی خطر بودن، موثر بودن و راحتی این روش، لیپوماتیک شکم را به عنوان یکی از متدهای محبوب و کاربردی در درمان چاقی و از بین بردن لایه های چربی معرفی کرده است. می توان با رعایت یک رژیم غذایی مناسب و انجام ورزش های مستمر از بازگشت چربی و چاقی های نقطه ای جلو گیری کرد.
  2. در صورت برخورد کانول با بافت های غیر چربی در لیپوماتیک شکم دستگاه به صورت خوردکار متوقف می شود و بافت های دیگر آسیب نمی رساند.
  3. درد کم و در برخی موارد بدون درد بودن لیپوماتیک شکم از مزیت های دیگر آن است.
  4. لیپوماتیک قسمت های دشوار و ظریف بدن را نیز مورد هدف قرار می دهد.
  5. به پوست این اجازه را می دهد تا جذب شده و ظاهری زیبا به اندام شما ببخشد.
  6. کوتاه بودن زمان عمل و همچنین کوتاه بودن زمان بهبود در این روش این امکان را به فرد می دهد که بعد از عمل به راحتی بتواند تغییرات ایجاد شده را مشاهده نماید.
  7. در دوران نقاحت میزان تورم بسیار کم است در حین عمل نیز میزان خونریزی بسیار کم می باشد
  8. هیچ بافت دیگری در این عمل از بین نمی رود.
  9. از آنجا که این دستگاه با ارتعاشات کانول بافت های چربی را از بین می برد، فرد در حین عمل لیپوماتیک شکم نیازی به بیهوشی کامل ندارد و با بیهوشی موضعی به صورتی کاملا راحت می تواند این عمل را انجام دهد.
  10. لیپوماتیک شکم از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است.