پیکر تراشی درمانی مناسب برای کاهش وزن

دانستنی هایی در مورد لیفت صورت
۱۳۹۶-۱۰-۲۴
لیپوماتیک شکم و انواع روش های لاغری
۱۳۹۶-۱۰-۲۷

پیکر تراشی درمانی مناسب برای کاهش وزن

امروزه اغلب از لیپوماتیک بعنوان راه حلی مناسب برای پیکر تراشی استفاده می شود. از لییپوماتیک علاوه بر شکم برای قسمت های دیگری از بدن چون ران، باسن، گردن، چانه و بازو بکار برده می شود. در طول انجام عمل لیپوماتیک، چربی  اضافه از طریق یک دستگاه توخالی – یک کانول – که زیر پوست قرار می گیرد خارج می شود. عملکرد به اینگونه است که خلاء قوی و فشار بالایی برای کانول استفاده می شود. در واقع لیپوساکشن در سوراخ های بسیار کوچک انجام می شود. لیپوماتیک شاید به ظاهر درمانی مناسب برای کاهش وزن باشد اما این درمانی برای چاقی نیست. لیپوماتیک نمی تواند سلولیت، کمر یا علائم کششی را حذف کند. هدف از پیکر تراشی زیبایی شناسی است. بیماری که این عمل را انجام می دهد آرزوی تغییر و تقویت بدن بدن خود را دارد.


لیپوماتیک به طور دائم سلول های چربی را حذف می کند و  بدن را دستخوش تغییر شکل می دهد. با این حال، اگر بیمار پس از عمل یک شیوه زندگی سالم را نداشته باشد، این خطر وجود دارد که سلول های باقی مانده چربی بزرگتر شوند. لیپوماتیک دارای تعدادی از خطرات احتمالی، از جمله عفونت، بی حسی و زخم است. اگر چربی بیش از حد برداشته شود، امکان دارد سطح پوست یک دست نشود. لیپوماتیک شکم تکنولوژی متخصص است که یک ارتعاش ثابت ایجاد می کند. با لیپوماتیک، جراح می تواند بدون استفاده از نیروی فیزیکی، که در لیپوساکشن استاندارد طبیعی است، عمل را به آرامی انجام دهد. این به این معنی است که  با توجه به دقت حرکت در طول عملیات زمان جراحی  و زمان بهبودی  کوتاه تر است. لیپوماتیک یک دستگاه تاییدیه FDA است که روش سنتی انجام لیپوساکشن را ارتقاء داده و باعث می شود آن را در هر زمان و در هر شرایطی ایمن و مؤثر باشد.

 

عمل لیپوماتیک شکم چگونه انجام می شود؟

لیپوماتیک دستگاهی است فشرده شده که به یک کانول متصل است که به طور خودکار ۳۶۰ درجه چرخش می یابد. کانول دارای یک حرکت ارتعاشی ثابت است که به طور موثری سلولهای چربی را بدون آسیب رساندن به پوست و بافت ها تجسم می دهد و باعث می شود کل تجربه برای بیمار بسیار آرام باشد. این دستگاه بسیار راحت است که اجازه می دهد جراحان پلاستیکی به دقت متمرکز شوند تا بهترین نتایج را داشته باشند. هر دو روش های زیبایی را برای شکستن بافت چربی با استفاده از روش های مختلف انجام می دهند و سپس برای کاهش میزان چربی از آن ها استفاده می شود.

لیپوساکشن واستر با تکنولوژی فوق العاده صدا انجام می شود که با شکستن بافت چربی درون ناحیه درمان سلول های اطراف و بافت ها تحت تاثیر قرار نمی گیرند، با این حال بافت های مختلف به طور طبیعی در مفاهیم مختلف ارتعاش می یابند، صدای فوق العاده در لرزش به گونه ای تنظیم می شود که فقط روی سلول های چربی تاثیر می گذارد.

لیپوساکشن Lipomatic از روش های مختلف استفاده می کند، جراح برش را در ناحیه درمان ایجاد می کند، جراح سپس سوراخ ها را ایجاد می کند تا دستگاه کانولا بتواند به مقادیر چربی دسترسی پیدا کند، بعد از اینکه تسوراخ ها بوجود آمدند، بیهوشی ایجاد می شود و میله کانولا به بدن بیمار وارد می شود، بنابراین درد وجود ندارد . سپس کانولا به داخل برش ها وارد می شود و سپس چربی ها از بین می رود، به این دلیل که روش لاپاتومی منحصر به فرد برای کانول برای ارتعاشی است تا بدون نیاز به تجزیه محتوای چربی از بین برود و از این طریق خارج می شود.

کدام لیپوساکشن باید انتخاب کنم؟

هر روش لیپوساکشن مزایای خود را دارد.

لازک لیپوساکشن دارای مزایایی است که می تواند تحت بی حسی موضعی انجام شود که برای زمان بهبودی بسیار مفید است، به طوری که حداقل تهاجمی باشد، حداقل ریزش، کبودی و خونریزی وجود دارد، همچنین در مقایسه با اکثر روش های لیپوساکشن، زمان کمتری وجود دارد و بهبود سریع تر است.

لیپوساکشن Lipomatic دارای مزایای بسیاری است از جمله به عنوان لیپوساکشن غلغلک به دلیل عدم ناراحتی و یا حتی بدون ناراحتی یا درد ناشی از روش لیپوماتیک است. همچنین محتوای چربی که در یک روش حذف می شود، بالاتر از هر روش لیپوساکشن است که نشان دهنده کارایی این روش است. زمان بازیابی نیز بسیار سریع است، این روش ارزان تر از اکثر روش ها است و حتی یکی از روش های کوتاه تر لیپوساکشن است. بافت های غیر چربی نیز تضمین نمی شود که کانولا دارای یک سیستم  امنیتی فعال برای جلوگیری از برخورد با بافت های غیر چربی است.

هر دو تکنیک لیپوساکشن بسیار کارآمد هستند و هر دو دارای مزایای بیشتری نسبت به سایر تکنیک های لیپوساکشن هستند، اما تکنیک لیپوماتیک روشی بدون درد بوده و کارآیی آن بیشتر است. در ادامه با ما همراه باشید تا از لیفت صورت بیشتر بشنوید و بدانید.