لیپوماتیک شکم و انواع روش های لاغری

پیکر تراشی درمانی مناسب برای کاهش وزن
۱۳۹۶-۱۰-۲۴
لیفت صورت با نخ سیلوئت
چگونگی انجام لیفت صورت با نخ سیلوئت
۱۳۹۶-۱۱-۲۱

لیپوماتیک شکم و انواع روش های لاغری

پیکرتراشی به روش لیپوماتیک شکم روشی است که می توان به سرعت به سایز دلخواه رسید. لیپوماتیک یک دستگاه تاییدیه FDA است که با دقت اجازه می دهد لیپوساکشن با حجم بالا را در تمام مناطق بدن انجام دهد. لیپوساکشن لیپوماتیک شکم یک روش زیبایی برای از بین بردن چربی بدن است. همانند تکنیک های طبیعی لیپوساکشن، جراح بر روی ناحیه درمان عمل می کند و سپس جراح تونل هایی در قسمت تعیین شده ایجاد می کند تا کانول را برای رسیدن به ناحیه هایی که شامل چربی هستند وارد کند. هنگامی که تونل ها ایجاد می شوند، پس از آن بیهوشی داده می شود به طوری که بیمار نمی تواند  درد را احساس کند. دستگاهی که کانول نامیده می شود سپس در برش ها قرار می گیرد و چربی ها را از بین می برد. با استفاده از روش لیپوماتیک شکم ، کانولا موجب می شود که چربی به راحتی از بین برود. در این روش ارتعاشات کانولا بسیار مؤثر باشد. از طرف دیگر، لیپوماتیک بسیار مرطوب است. این دستگاه از یک ماشین به کمک هوای فشرده همراه با یک کانول استفاده می کند که به طور خودکار ۳۶۰ درجه چرخش می کند. این حرکت به طور خودکار اجازه می دهد تا چربی به طور خودکار و همچنین آسپیریت در همان زمان تحریک شود. این بسیار امن و مؤثر است و اگر در طول عمل جراحی، اقدامات ایمنی بالا انجام شود، خطرات کم است. سیستم به راحتی قابل حمل است و از این رو، جراحان را قادر می سازد بر روی دقت در فرایند کانتور تمرکز کنند.

 

شرایط لیپوماتیک شکم

برای واجد شرایط بودن برای لیپوماتیک بیمار باید در سلامتی کامل باشد و پوست بیمار دارای تناسب و انعطاف پذیری خوبی باشد. اگر بیمار از وزن زیاد و چاقی رنج می برد لیپوساکشن لیپوماتیک روشی ایده آل است. قبل از انجام لیپوماتیک، تمام عملیات توسط معاینه  و در جلسه مشاوره تعیین می شود.چربی های ناحیه ی تعیین شده قابلیت انتقال به جاهای دیگری از بدن چون باسن، گونه و لب را دارند. در جلسه ی مشاوره، روز عملیات تعیین می شود و در همان روز، عمل لیپوماتیک انجام می شود. لیپوماتیک برای شکم، پاها، بازوها و مناطق پشتی، امکان پذیر است. بعد از عمل امکان دارد بیماز لازم باشد کرست را برای مدت کوتاهی بپوشد. در عین حال، بعد از عمل احساس می کنید که چربی های شما سفت شده و احساس طراوت و سبک وزنی می شود. شما هرگز با یک نگاه بد یا هر وضعیت مزاحم مواجه نخواهید شد.

مزایای لیپوماتیک شکم

عمل پیکر تراشی به صورت لیپوماتیک به صورت بسته انجام می شود، بنابراین نیازی به بیهوش کامل نیست. باروش لیپوماتیک شکم و با بیهوشی موضعی، بازگشت به زندگی اجتماعی بسیار سریعتر است. با توجه به میانگین چربی های مکیده شده عملیات در عرض ۲-۳ ساعت انجام می شود. بعد از انجام عمل بیمار می تواند ترخیص شود. در لیپوماتیک سلول های چربی برای اولین بار از طریق یک وسیله به نام کانول به وسیله حرکت حرکات ارتعاش آن شکست می شوند و سپس چربی به آرامی از بدن عبور می کند. پیکر تراشی به روش  دارای مزایای چون امن، موثر و آسان است. اگر کانول با بافت های غیر چربی ملاقات کند، سیستم امنیتی فعال اجازه توقف سریع را می دهد. این روش بدون درد و یا دارای درد کمی است. لیپوماتیک اجازه می دهد تا کشش پوستی عالی صورت بگیرد. زمان عملی لیپوماتیک شکم نسبت به روش های دیگر کوتاهتر است.  همچنین بهبود سریع انجام می گیرد.  لیپوساکشن با استفاده از التراسونیک که بیشتر منسوخ شده به عنوان جراحی زیبایی با استفاده از دستگاه قدیمی و ماشین آلات مد قدیمی عمل است. همچنین بدن شما با درد زیادی روبرو می شود، زیرا فرایند شکستن چربی کاملا بی رحم است و امواج التراسونیک به چرخه قلیایی تبدیل می شوند. این روش شامل ریسک بالای عوارض است زیرا انرژی اولتراسونیک نه تنها باعث کاهش چربی می شود بلکه می تواند اعصاب، عضلات و رگ های خونی بدن را نیز آسیب برساند. نتیجه خیلی رضایت بخشی نخواهد داشت.

آماده سازی قبل از جراحی لیپوماتیک شکم

– قبل از جراحی شب قبل آب زیاد ننوشید
– سعی کنید یک وعده غذایی ملایم بخورید، شب قبل از جراحی. بهتر است که معده خود را خالی نگه دارید.
– ۲ هفته قبل از جراحی استفاده از آسپرین را متوقف کنید.
– قبل از جراحی از سیگار کشیدن و الکل اجتناب کنید.
– استفاده از ویتامین ها را متوقف کنید.
با توجه به تمام موارد ذکر شده، از هر نوع خون و مشکلات انعقادی آن جلوگیری می شود و به جراحی راحت کمک می کند. همه اینها، به طور مستقیم در نتیجه جراحی تاثیر می گذارد.

در ادامه برای آشنایی با روش های لیفت صورت با ما همراه باشید.