دانستنی هایی در مورد لیفت صورت

راه های درمان و رفع افتادگی پلک
۱۳۹۶-۱۰-۲۴
پیکر تراشی درمانی مناسب برای کاهش وزن
۱۳۹۶-۱۰-۲۴

دانستنی هایی در مورد لیفت صورت

آیا احساس می کنید که چهره شما شادابی و جوانی خود را از دست داده است؟ لیفت صورت به عنوان راه حل موثر توانسته تا حدود زیادی از پیری صورت جلوگیری کند. گرانش  زمین، پیری، قرار گرفتن در معرض آفتاب و وراثت عوارضی بر چهره می گذارند که نیاز به لیفت صورت را پررنگ می کنند. لیفت صورت روشی مناسب برای شماست، زیرا این یک روش جراحی برای از بین بردن چروک ها و سفت کردن پوست روی صورت و حتی گردن است. این عمل برای جوان کردن ظاهر کلی صورت است. در مورد انواع مختلف درمان های زیبایی، از جمله لیفت صورت و جراحی افتادگی پلک صحبت های زیادی وجود دارد.

مزایای لیفت صورت

یکی از روش لیفت صورت، که کلیت صورت را بهبود می بخشد، از طریق طبیعی ترین راه انجام می شود. شما دیگر نیازی به نگرانی در مورد چین و چروک ندارید. امروز کارشناسان هنر اصلاح ساختارهای صورت را اصلاح کرده اند  که بیماران خود ۱۰ تا ۱۵ سال جوانتر می کنند. لیفت صورت موفقیتی است در عرصه ی جراحی پلاستیک که زیبایی و جوانی را به صورت و گردن می بخشد. در طول عمل جراحی زیبایی صورت، نباید انتظار داشته باشید که چروک ها، لکه های پیری به طور کامل برطرف شوند. لیفت صورت به منظور کاهش چین و چروک و پوست صورت است، اما تمام عوامل پیری را به طور کامل برطرف نمی کنند. سایر روش های درمان نیز برای بهبود لکه های سن، چین و چروک و غیره وجود دارند که می توان استفاده شوند. بسیاری از افراد همچنین با استفاده از روش های دیگر مانند نوروتوکسین و پرکننده ها، از چروک هایی که بعد از چهره سازی برطرف می شوند کمک می کنند. لیفت صورت قصد دارد اصلاح صورت را به طور کامل انجام دهد. جراحی زیبایی صورت، ظاهر کلی نه تنها صورت، بلکه گردن، فک و غیره را نیز بهبود می بخشد. اگر می خواهید ظاهر چشمانتان را بهبود ببخشید، پس بهتر است جراحی زیبایی پلک نیز انجام شود. برای برخی ممکن است تصمیم کمی دشوار به نظر برسد، یعنی هر دو عمل جراحی همزمان انجام می شود. اما در واقع یک راه عالی برای ترکیب دو عمل جراحی برای دستیابی به جوانی است.

لیفت صورت بدون عمل جراحی

شما باید درباره چهره های بدون جراحی زیاد شنیده باشید. لیفت صورت همچنین جراحی گردن، فک و غیره را تسریع می دهد و باعث می شود شما همیشه جوان بمانید.در حالی که نوع دیگری از لیفت صورت به نام لیفت صورت غیر جراحی از پرکننده ها، نوروتوکسین و غیره استفاده می شود تا جلوه ای به چهره شما اضافه شود و چین و چروک را نیز کاهش دهد. هرچند پرکننده ها و نوروتوکسین نیز در بهبود ظاهر چهره بسیار مفید هستند، اما آنها توانایی تولید دقیقا همان نتایج را ندارند که یک لیفت صورت جراحی انجام می دهد. قبل از اقدام به یک جراحی لیفت صورت، بسیار مهم است که به یک متخصص ربا تجربه و ماهر مراجعه شود. برای بعضی ها، لیفت صورت ممکن است روش کاملی باشد، اما برای دیگران فقط نوروتوکسین و پرکننده ها ممکن است  مناسب باشد. بنابراین بسیار مهم است که یک جراح متخصص را تجربه کنید که در انجام هر دو روش بسیار متخصص است، زیرا آنها می دانند کدام یک برای بیمار بهتر است.

لیفت صورت کوتاه مدت

مطمئنا بیماران می خواهند هویت خود را حفظ کنند و به طریقی روند فرایند پیری را از بین می برد زیرا با افزایش سن طاهر فرد شادابی جوانی خود را به مرور از دست می دهد. هدف لیفت صوت پر واقع با جراحی چهره سالم این است که این ویژگی ها را در حالی که ویژگی های متمایز هر بیمار را حفظ می کنند، بازگردد .با توجه به این اندیشه ها، در اینجا چند نکته عمومی در مورد جراحی لیفت صورت وجود دارد. با وجود تصورات نام و تبلیغات که بسیاری از ما می بینیم، اصطلاح “لیفت صورت” به طور گسترده ای در معنای متفاوت بستگی به این دارد که  چه روش در واقع انجام شود، و در نتیجه، نتایج مورد انتظار می تواند به طور چشمگیری نیز متفاوت باشد. امروزه بسیاری از لیفت های شناخته شده که به بازار عرضه می شوند  نتایج شگفت انگیز را در مدت زمان کوتاهی به همراه دارند. به خاطر داشته باشید که شاید در ابتدا این روش ها تاثیر خوبی به جا بگذارند اما باید توجه کردکه این روش ها به دلیل عدم نفوذ به لایه های زیرین کوتاه مدت است و امکان به جا گذاشتن تاثیرات منفی را دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد پیکر تراشی بیشتر بدانید.