تفاوت دستگاه های لیپوماتیک و اولترازد

رفع افتادگی پلک
عمل زیبایی پلک با جراحی یا با لیزر؟
۱۳۹۶-۱۱-۲۴
پلاسما تراپی
پلاسما تراپی چشم چیست؟
۱۳۹۶-۱۲-۰۲

تفاوت دستگاه های لیپوماتیک و اولترازد

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد

امروز قصد داریم در خصوص تفاوت لیپوماتیک و اولترازد صحبت نماییم.هر کدام از این دو روش به نوبه خود دارای ویژگی های خاصی هستند. این دو روش در نهایت سبب پیکر تراشی شده و فرد به اندام دلخواه می رسد. با دانستن تفاوت لیپوماتیک و اولترازد می توانید روش مناسبت تر را انتخاب نمایید.

تعریف لیپوماتیک و اولترازد

لیپوماتیک شکم روشی رایج برای از بین بردن چربی های زاید بدن می باشد. در روش لیپوماتیک چربی بدن خارج می شود و این اتفاق تحت تأثیر یک سری لرزش های استاندارد و تنظیم شده صورت می پذیرد. در روش اولترازد با استفاده از امواج صوتی و همینطور موج های حرارتی چربی از بدن فرد خارج می شود.

با دستگاه لیپوماتیک یک نوسان ثابت به دور بافت چربی بدن فرد ایجاد می شود و چربی ها را از محل اتصال خارج می سازد. توجه نمایید که این روش چربی را به صورت کاملاً سالم از بدن خارج می نماید. دستگاه اولترازد به طور مستقیم بر روی بافت های منفی فشار وارد نموده و این فشار در جهت منفی می باشد، این فشار در نهایت سلول ها را منفجر می رساند. به این ترتیب چربی های ناحیه مورد نظر از بین می رود.

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد

حال می خواهیم به تفاوت لیپوماتیک و اولترازد بپردازیم. دستگاه اولترازد انرژی بسیار زیادی بر روی بافت چربی اعمال می نماید این انرژی از نوع حرارتی بوده و در نهایت سبب آسیب بافت چربی می شود و دیگر چربی قابل استفاده برای بخش های دیگر اندام نخواهد بود. در روش لیپوماتیک بافت چربی، مجدد می تواند مورد استفاده قرار گیرد و هیچ آسیبی در بافت آن ایجاد نمی شود.

در روش اولترا هیچ سر و صدایی دیده نمی شود و این روش در فضایی آرام صورت می پذیرد، اما لیپوماتیک بسیار پر سر و صدا بوده و شاید در نگاه اول کمی ترسناک به نظر برسد. به جرات می توان گفت یکی از دلایلی که استفاده از این روش بخاطر آن بسیار کاهش یافته است سر و صدایی ناشی از آن می باشد.

از دیگر تفاوت لیپوماتیک و اولترازد سرعت بی نظیر در روش اولترازد است. در این روش از بین بردن چربی در زمانی بسیار کم صورت می پذیرد. اما در روش لیپوماتیک نیاز به زمان زیادی می باشد. دقت کنید که هر کدام از این روش ها به نوبه خود دارای مزیت ها و معایبی هستند. از دیگر تفاوت لیپوماتیک و اولترازد هزینه آنها بوده، اولترازد به نوعی گرانتر است. پس از لاغری با اولترازد نیاز به رعایت رژیم غذایی نمی باشد اما در روش لیپوماتیک فرد می بایست به طور مرتب وضعیت غذایی و همینطور ورزش خود را چک نماید. تفاوت لیپوماتیک و اولترازد مشخص شد و هر یک دارای ویژگی های مشخصی هستند.

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد

مقایسه لیپوماتیک و اولترازد

پس از لاغری با لیپوماتیک نیاز است که یه مدت از گن های مخصوص استفاده نمایید و البته این زمان بسیار کوتاه است. هیچ گونه افتادگی پوست دیده نمی شود. برای این جراحی نیاز به بی حسی موضعی می باشد. میزان ورم و ترشح ناشی از این روش بسیار محدود و زودگذر گزارش شده است. هیچ گونه خطر عفونتی شما را تهدید نمی کند. میزان خستگی پس از جراحی در این روش بسیار کم است. در لیپوماتیک گاه نیاز به جراحی مجدد است و این اتفاق در بین افرادی که در ابتدا شکم شل و افتاده تری دارند، می افتد.

در روش اولترازد در واقع از طریق لاین های غیر تهاجمی چربی ها از بین می رود، مبرهن است که در این روش نیز فرد نیاز به استراحت نخواهد داشت. این روش با سرعت بیشتری چربی ها را از بین می برد. اگر به دنبال نمای شش تکه در بدن خود هستید بهترین روش اولترازد است! به جرات می توان گفت که این روش از ایمن ترین روش های می باشد و هیچ آسیبی به فرد نمی رساند. تفاوت لیپوماتیک و اولترازد مشخص شد و این طور به نظر می رسد که هر کدام دارای یک سری مشخصه های ویژه هستند. در انتخاب بهترین روش ، پزشک معالج قطعاً بهترین پیشنهاد را خواهد داد. برای آشنایی بیشتر با لیفت صورت با ما همراه باشید.

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد