از تاثیر کرم های لیفتینگ صورت چقدر می دانید

لاغری شکم پس از زایمان
بهترین راه برای لاغری شکم بعد از زایمان
۱۳۹۶-۱۲-۱۹

از تاثیر کرم های لیفتینگ صورت چقدر می دانید

کرم لیفتینگ صورت

کرم لیفتینگ صورت باعث می شوند که صورت جوان تر به نظر بیاید وهمچنین پوست سفت شده و چین و چروک هایش از بین برود. برندهای مختلفی از کرم لیفتینگ صورت وجود دارد که با توجه به سلیقه و سن شما و همچنین بودجه ای که دارید می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. معمولا بعد از ۳۰ سالگی باید از پوست خود در برابر آسیب ها و چروک شدن مراقبت کنید. البته در سنین پایین تر هم می توانید از کرم لیفتینگ صورت با تاثیر خفیف تری استفاده کنید. کرم لیفتینگ صورت می تواند فرایند پیر شدن و چروک شدن صورت شما را عقب بیاندازد.

کرم لیفت صورت چیست؟

برای درمان چین و چروک و شل شدن پوست صورت روش های درمانی زیادی وجود دارد. ساده ترین روش لیفت صورت استفاده از کرم لیفتینگ صورت می باشد. کرم های لیفتینگ صورت به کلاژن سازی و جوان کردن پوست کمک می کنند. کلاژن پوست را سفت و جوان و شاداب می کند. این کرم ها انواع مختلفی دارند و هر کدام هدف مختلفی را دنبال میکنند. شما باید با توجه به نوع پوستتان و یا سنتان کرمی مناسب بخرید. کرم لیفتینگ صورت معمولا پس از چند ماه استفاده تاثیر خود را می گذارد و بهتر است از آن برای پیشگیری از چین و چروک استفاده گردد. کسانی که می خواهند تاثیر حداکثری ببینند می توانند از روش های جراحی استفاده کنند و عمل لیفتینگ صورت انجام دهند و با استفاده از کرم لیفتینگ صورت جلوی ایجاد چین و چروک روی پوستشان در آینده را بگیرند.

کرم لیفتینگ صورت

کرم لیفتینگ صورت چه تاثیری روی پوست صورت شما دارد؟

عمل لیفت صورت می تواند در عرض مدت کوتاهی تاثیری که می خواهید را روی پوست صورت شما بگذارد و آن را جوان و سفت نشان دهد. اما این عمل ها تاثیری روی بافت پوست شما نخواهند داشت و بعد از مدتی ممکن است دوباره احتیاج به عمل جراحی داشته باشید. اما کرم های مراقبتی و کرم های لیفتینگ صورت روی بافت صورت شما تاثیر می گذارند. این تاثیر ممکن است در عرض چند ماه خودش را نشان دهد اما موقتی نمی باشد و روی بافت پوست شما تاثیر لازم را می گذارد. کرم لیفتینگ ممکن است تمام چروک های صورت شما را برطرف نکند و مانند عمل جراحی تاثیر آنی نداشته باشد اما از ایجاد چروک های بیش تر جلوگیری می کند و به صورت طبیعی پوست شما را زیباتر و جوان تر می کند و احتیاج نیست به خاطر این موضوع زیر تیغ جراحی بروید.

کرم لیفتینگ صورت

 

جراحی زیبایی پلک چیست؟

اکثر افراد با بالا رفتن سنشان دچار افتادگی پلک می شوند و یا در بالا و زیر چشمشان چربی جمع می شود. چشم ها تاثیر زیادی در جوان تر نشان دادن شما دارند و معمولا در کنار لیفت پوست صورت، عمل زیبایی پلک و افتادگی پلک هم انجام می شود. معمولا برای موارد حاد افتادگی پلک عمل جراحی زیبای پلک را پیشنهاد می دهند. در عمل جراحی افتادگی پلک پوست و چربی اضافی زیر و بالای پلک برداشته می شود. این عمل تاثیر به سزایی در جوان کردن چهره دارد. بعد از عمل جراحی زیبایی پلک ممکن است تا مدتی اطراف چشم ورم داشته باشد اما بعد از چند هفته نتیجه آن را می بینید. بسته به این که پف و چربی اضافه در کدام قسمت چشم شما (بالا یا پایین) است ممکن است پزشک از روش مختلفی استفاده کند. در برخی مواقع بدون برش زیاد پزشک چربی اضافی را از زیر چشم بر می دارد. این عمل با نخ بسیار نازکی بخیه زده می شود و بعد از بهبودی کامل جای آن اصلا مشخص نمی باشد. معمولا حین عمل از بیهوشی موضعی استفاده می شود.